Info dla uczestników

Bilet

PDF z biletem otrzymałeś wraz z potwierdzeniem zakupu. Bilet będzie potrzebny do rejestracji, gdzie będziesz mógł go pokazać w formie wydrukowanej lub na urządzeniu mobilnym. Bilety na konferencje nie są imienne, ale każdy bilet posiada unikalny kod, które uprawnia to jednego wejścia. Bilety na warsztaty są imienne i nie można ich odsprzedawać.

Rejestracja i wejście na konferencję będą możliwe od godziny 9:30.
Rejestracja na warsztaty odbywa na początku zajęć.

Wystawa

Podczas konferencji w przestrzenii Concordii Design będą wystawione prace uczestników Bitw Graficznych. Każdy uczestnik konferencji będzie mógł zagłosować na jedną wybraną pracę i uczestniczyć w wyborze laureata Nagrody Publiczności!

Mapa

„Concordia Design” (Zwierzyniecka 3) znajduje się za Hotelem Sheraton i przy biurowcu Bałtyk . Wejścia do budynku i punkty rejestracji będą oznaczone flagami konferencji. After Party odbędzie się w barze „ Miasto” (Szewska 20), w bliskiej odległości od Starego Rynku i hotelu PURO.

Zlokalizuj "Concordia Design" Zlokalizuj "Miasto"
Parking

Parking przy „Concordii Design” należy do zewnętrznej firmy „Green Parking”, a godzina postoju kosztuje 5 zł.

Zlokalizuj "Concordia Design" Zlokalizuj "Miasto"
Nocleg

Zniżki uzyskasz używając hasła: pro18

Szukasz noclegu w Poznaniu? Zachęcamy do skorzystania ze specjalnej promocji Nocy Projektanta u naszego Partnera - Puro Hotels! Puro przygotowało dla was specjalną ofertę dostępną pod tym linkiem:

Skorzystaj z oferty specjalnej od PURO Poznań