RODO jest wszędzie!

U nas też, więc musimy Cię poinformować że od 25 maja 2018 obowiązują nowe przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE [szerzej znane jako RODO].

Na naszej stronie została zaktualizowana Polityka prywatności i Regulamin, które obejmują wszystkie nowe obowiązki informacyjne, które mamy wobec Ciebie jako administrator Twoich danych osobowych. Dowiesz się z niej m.in. jakie nowe prawa Ci przysługują, a także jak wykorzystujemy oraz chronimy Twoje dane. Ok, wszystko jasne!

Bitwa

II edycja

W tym roku zaprosiliśmy 12 projektantów i ilustratorów, którzy przygotują własną interpretację litery „P”.

Wystawa przedstawiająca 12 prac zostanie zaprezentowana podczas konferencji, gdzie uczestnicy będą mieli okazję zagłosować na pracę, które im się podobają i tym samym wybrać Nagrodę Publiczności.

Spośród prac zostanie także przyznana Nagroda Jury, która otrzyma specjalną statuetkę!

Chcesz też wziąć udział w Bitwach? Dla chętnych przygotujemy specjalne hasło do zinterpretowania przez literę P.

Szukaj tego hasła w maju na naszym profilu Facebook!

Stworzoną pracę wrzuć na swój profil FB, lub Instagram i pamiętaj o hashtagu: #pro18bitwy

Tylko wtedy będziemy mogli znaleźć Twoją pracę! Spośród otagowaych prac wybierzemy najlepszą, która otrzyma od nas specjalną Nagrodę Organizatorów.

Termin rozpoczęcia konkursu: 17.05.2018

Termin nadsyłania prac: 03.06.2018

Wojownicy
Jury