RODO jest wszędzie!

U nas też, więc musimy Cię poinformować że od 25 maja 2018 obowiązują nowe przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE [szerzej znane jako RODO].

Na naszej stronie została zaktualizowana Polityka prywatności i Regulamin, które obejmują wszystkie nowe obowiązki informacyjne, które mamy wobec Ciebie jako administrator Twoich danych osobowych. Dowiesz się z niej m.in. jakie nowe prawa Ci przysługują, a także jak wykorzystujemy oraz chronimy Twoje dane. Ok, wszystko jasne!

Lokalizacja

Poznań Concordia Design

Już po raz drugi Projekcje odbędą się w inspirujących przestrzeniach poznańskiego centrum designu Concordia Design przy ulicy Zwierzynieckiej 3. W tym roku, ugościmy Was w powiększonej przestrzeni, gdzie oprócz prelekcji organizujemy także warsztaty, wernisaż i Chillout Space.

Zlokalizuj "Concordię Design" Dowiedz się więcej o lokalizacji
After party

Projekcje to nie tylko poszerzanie swojej wiedzy, ale także wymiana doświadczeń i nawiązywanie nowych relacji. W związku z tym, nowością podczas tegorocznej edycji jest after party, które odbędzie się w pubie Miasto przy ulicy Szewskiej 20. Na tę okazję, ekipa Miasta przygotowała specjalne Projekcjowe drinki.

Zlokalizuj "Miasto" Dowiedz się więcej o lokalizacji