RODO jest wszędzie!

U nas też, więc musimy Cię poinformować że od 25 maja 2018 obowiązują nowe przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE [szerzej znane jako RODO].

Na naszej stronie została zaktualizowana Polityka prywatności i Regulamin, które obejmują wszystkie nowe obowiązki informacyjne, które mamy wobec Ciebie jako administrator Twoich danych osobowych. Dowiesz się z niej m.in. jakie nowe prawa Ci przysługują, a także jak wykorzystujemy oraz chronimy Twoje dane. Ok, wszystko jasne!

Prelegent

Krzysztof Iwański

Krzysztof zajmuje się projektowaniem, plakatem i sitodrukiem. Jest autorem plakatów dla instytucji kulturalnych oraz laureatem licznych konkursów, m.in. China Poster Triennnale, Chicago International Poster Biennale czy Warsaw International Poster Biennale. Zaprojektowana przez Krzysztofa limitowana kolekcja Re.Design pojawiła się w sklepach popularnej marki odzieżowej Reserved. Projekty spod jego ręki w znaczącym stopniu opierają się na związku między obrazem a literą oraz łączą w sobie dynamizm, dążenie do harmonii i uporządkowania. Źródłem inspiracji Krzysztofa jest dziedzictwo konstruktywizmu, Bauhausu i sztuki Pieta Mondriana.

ivvanski.com