RODO jest wszędzie!

U nas też, więc musimy Cię poinformować że od 25 maja 2018 obowiązują nowe przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE [szerzej znane jako RODO].

Na naszej stronie została zaktualizowana Polityka prywatności i Regulamin, które obejmują wszystkie nowe obowiązki informacyjne, które mamy wobec Ciebie jako administrator Twoich danych osobowych. Dowiesz się z niej m.in. jakie nowe prawa Ci przysługują, a także jak wykorzystujemy oraz chronimy Twoje dane. Ok, wszystko jasne!

Prelegent

Pan tu nie stał

Bartek Bojarczuk znany także jako illCAT jest dyrektorem kreatywnym marki i ilustratorem łódzkiej popularnej marki odzieżowej Pan Tu Nie Stał. Na swoim koncie ma współpracę z EMI Music Poland i Pomatom (obecnie Warner Music Poland), dla których tworzył muzyczne koncepcje. Jego autorskie projekty znalazły się w kolekcji sportowej dla Nobile Kiteboarding Polska. Oprócz tego, Bartek wspierał dział Pernod Ricard Polska w trakcie jej rozwoju, tworząc przy tym wirtualne kampanie dla takich marek jak Wyborowa, Absolut czy Jameson Whisky.

behance.net/illcatdzn