RODO jest wszędzie!

U nas też, więc musimy Cię poinformować że od 25 maja 2018 obowiązują nowe przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE [szerzej znane jako RODO].

Na naszej stronie została zaktualizowana Polityka prywatności i Regulamin, które obejmują wszystkie nowe obowiązki informacyjne, które mamy wobec Ciebie jako administrator Twoich danych osobowych. Dowiesz się z niej m.in. jakie nowe prawa Ci przysługują, a także jak wykorzystujemy oraz chronimy Twoje dane. Ok, wszystko jasne!

Prelegent

Redkroft

Redkroft to warszawskie studio brandingowe, które specjalizuje się w kreowaniu marki, rozpoczynając od opracowania jej strategii i namingu po kompleksowe stworzenie identyfikacji wizualnej. Ich profesjonalne podejście do kreacji zaowocowało w wiele udanych projektów z takimi markami, jak Google Campus Warsaw, UNESCO, Up to Date Festival czy Coca-Cola. Dzięki nieszablonowym i kreatywnym projektom, Redkroft zdobył liczne nagrody w konkursach projektowych, m.in. RE:PL za Najlepszy Polski rebranding Roku 2017, Red Dot Communication Design, IWP Good Design, Design for Business.

www.redkroft.com