RODO jest wszędzie!

U nas też, więc musimy Cię poinformować że od 25 maja 2018 obowiązują nowe przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE [szerzej znane jako RODO].

Na naszej stronie została zaktualizowana Polityka prywatności i Regulamin, które obejmują wszystkie nowe obowiązki informacyjne, które mamy wobec Ciebie jako administrator Twoich danych osobowych. Dowiesz się z niej m.in. jakie nowe prawa Ci przysługują, a także jak wykorzystujemy oraz chronimy Twoje dane. Ok, wszystko jasne!

Prelegent

Uvmw

UVMW jest zespołem projektantów, którzy od wielu lat dostarczają kreatywnych rozwiązań dla biznesu i kultury z zakresu projektowania graficznego oraz komunikacji wizualnej. Ich portfolio jest bogate w zarówno małe jak i bardzo rozbudowane systemy identyfikacji wykonane dla takich marek jak np. Stary Browar, Fundacja Sztuki Polskiej ING, Narodowy Instytut Audiowizualny. Poza projektowaniem, tworzą także UV21 - galerię, w której sztuka spotyka się z biznesem i designem oraz UVED - projekt wydawniczy powołany do realizacji autorskich pomysłów osób związanych ze studiem i galerią. UVMW są stałymi bywalcami na listach nominowanych do najważniejszych konkursów projektowych i wielokrotnymi laureatami konkursów projektowych i reklamowych (m.in. KTR, RE:PL Najlepszy Polski Rebranding Roku). UVMW pojawi się na Projekcjach wraz z polskim raperem Karolem “PJUS” Nowakowskim, któremu zaprojektowali nagrodzoną w konkursie Cover awArts okładkę jego najnowszej płyty “Słowowtóry” wydanej w Alkopoligamii.

www.uv-warsaw.com