RODO jest wszędzie!

U nas też, więc musimy Cię poinformować że od 25 maja 2018 obowiązują nowe przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE [szerzej znane jako RODO].

Na naszej stronie została zaktualizowana Polityka prywatności i Regulamin, które obejmują wszystkie nowe obowiązki informacyjne, które mamy wobec Ciebie jako administrator Twoich danych osobowych. Dowiesz się z niej m.in. jakie nowe prawa Ci przysługują, a także jak wykorzystujemy oraz chronimy Twoje dane. Ok, wszystko jasne!

Prelegent

Werklig

Werklig to studio brandingowe, które w swojej pracy łączy zarówno opracowanie strategii, jak i projektowanie identyfikacji dla klientów z rodzimej Finlandii i z zagranicy. Nazwa studia jest związkiem dwóch słów “autentyczny” (j. szwedzki “verklig”) i “praca” (j. niemiecki “werk”), co doskonale opisuje ich filozofię. Ich zdaniem fundamentem każdej marki powinna być prawda, a nie fałsz. Nie godzą się na półśrodki ani na gotowe rozwiązania. Dzięki temu, Werklig zapracowało sobie na renomę solidnego i profesjonalnego studia brandingowego oraz zdobyło szereg nagród najważniejszych konkursów projektowych (m.in. Cannes Lions International Festival of Creativity, Art Directors Club of Europe, The Dieline Awards,European Design Awards). W 2017 roku, Werklig dokonało rebrandingu identyfikacji wizualnej Helsinek, co spotkało się z licznymi pozytywnymi recenzjami w branży.

www.werklig.com