RODO jest wszędzie!

U nas też, więc musimy Cię poinformować że od 25 maja 2018 obowiązują nowe przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE [szerzej znane jako RODO].

Na naszej stronie została zaktualizowana Polityka prywatności i Regulamin, które obejmują wszystkie nowe obowiązki informacyjne, które mamy wobec Ciebie jako administrator Twoich danych osobowych. Dowiesz się z niej m.in. jakie nowe prawa Ci przysługują, a także jak wykorzystujemy oraz chronimy Twoje dane. Ok, wszystko jasne!

Instruktor

Concordia design

Temat warsztatów: Creativity Thinking w projektowaniu.
Termin: 8 czerwca, piątek, 13:00-16:00
Miejsce: Concordia Design
Koszt: 90 zł

Czym jest Creativity Thinking? To nowa metoda pracy projektowej, której klamrą są dwa obszary działania (kosmos i ziemia), a w centrum uwagi znajdują się ludzie. Nie tylko odbiorcy usługi czy produktu, ale przede wszystkim ci, którzy projektują nowe rozwiązania. To w ich kreatywności tkwi potencjał do generowania nowych pomysłów. Nie tylko innowacyjnych, ale także realnych i możliwych do wdrożenia. Chodzi więc o to, by w trakcie procesu projektowania sięgać przysłowiowego kosmosu, jednocześnie stąpając po ziemi. Podczas warsztatów dokładnie przedstawimy metodę Creativity Thinking, jednocześnie zatrzymując się dłużej przy pierwszej jej części. Poznamy narzędzia i techniki kreatywne, przyjrzymy się trendom, poszukamy inspiracji – dokonamy skoków kreatywnych. W kosmos. Zapraszamy!

Prowadzący warsztaty:
Sylwia Hull-Wosiek - Development & Creativity Manager w Concordia Design. Autorka metody creativity thinking, która jest efektem jej wieloletnich doświadczeń, refleksji i pracy projektowej w oparciu o techniki kreatywne, design thinking i praktykę HR-ową. Jest certyfikowanym trenerem biznesu, konsultantem, pedagogiem, coachem oraz praktykiem zarządzania zasobami ludzkimi (ponad 15 lat doświadczenia). Projektując innowacyjne rozwiązania, produkty, doświadczenia czy strategie, wykorzystuje rozmaite narzędzia diagnostyczne i rozwojowe dopasowane do celu warsztatów oraz zespołu, z jakim pracuje.

www.concordiadesign.pl