RODO jest wszędzie!

U nas też, więc musimy Cię poinformować że od 25 maja 2018 obowiązują nowe przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE [szerzej znane jako RODO].

Na naszej stronie została zaktualizowana Polityka prywatności i Regulamin, które obejmują wszystkie nowe obowiązki informacyjne, które mamy wobec Ciebie jako administrator Twoich danych osobowych. Dowiesz się z niej m.in. jakie nowe prawa Ci przysługują, a także jak wykorzystujemy oraz chronimy Twoje dane. Ok, wszystko jasne!

Instruktor

Tattoo.pl

Temat warsztatów: „Warsztaty z Tattoo.pl”
Termin: 8 czerwca, piątek, 16:00-21:00
Miejsce: Concordia Design
Koszt: 150 zł

Tatuaż przyjmuje różne formy i znaczenia zależne od kontekstu kulturowego w jaki jest wpisany. Niezmiennie w swej technice wykorzystuje podstawowe elementy graficzne - punkt, linię, płaszczyznę. Warsztat z TATTOO.PL wprowadzi Was w świat tej kontrowersyjnej sztuki. Na zajęciach praktycznych zostaniecie przeprowadzeni od procesu powstawania projektu do jego egzekucji, wykorzystując narzędzia jakimi posługuje się tatuator w swej codziennej pracy.

TATTOO.PL to poznańskie studio tatuażu, które od ponad 25 lat popularyzuje zjawisko tatuażu poprzez pracę zatrudnionych w nim artystów, publikacje w prasie i udział w audycjach radiowych i telewizyjnych. Misją studia jest przełamywanie negatywnych stereotypów zakorzenionych w społeczeństwie i propagowanie rodzimego tatuażu na światowej scenie. Prace artystów rodziny TATTOO.PL są doceniane na całym świecie, co pozwoliło studiu otworzyć drogę następnemu pokoleniu polskich tatuażystów i zyskać wsparcie organizatorów największej imprezy tatuatorskiej w Polsce - Tattoo Fest, którzy przyznali studiu funkcję przewodniczącego jury festiwalu.

tattoo.pl