RODO jest wszędzie!

U nas też, więc musimy Cię poinformować że od 25 maja 2018 obowiązują nowe przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE [szerzej znane jako RODO].

Na naszej stronie została zaktualizowana Polityka prywatności i Regulamin, które obejmują wszystkie nowe obowiązki informacyjne, które mamy wobec Ciebie jako administrator Twoich danych osobowych. Dowiesz się z niej m.in. jakie nowe prawa Ci przysługują, a także jak wykorzystujemy oraz chronimy Twoje dane. Ok, wszystko jasne!

Instruktor

Tonik

Temat warsztatów: „Projektujemy MVP – Design Sprint w pigułce”
Termin: 8 czerwca, piątek, 15:00-21:00
Miejsce: Concordia Design
Koszt: 180 zł

Projektujemy MVP - jak identyfikować i rozwiązywać problemy na wczesnym etapie istnienia produktu, czyli metodologia Design Sprint w pigułce.

Krzysztof Zięba, Damian Redecki, Patryk Sobczak z Tonik. Jest to studio zajmujące się projektowaniem UX/UI i budowaniem użytecznych produktów. Z biura na poznańskich Jeżycach działają globalnie, obsługując klientów z większości światowych tech hubów, Swarzędza oraz prestiżowych akceleratorów (Y Combinator, Thiel Fellows czy Tech Stars).

www.dribbble.com/tonikstudio