RODO jest wszędzie!

U nas też, więc musimy Cię poinformować że od 25 maja 2018 obowiązują nowe przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE [szerzej znane jako RODO].

Na naszej stronie została zaktualizowana Polityka prywatności i Regulamin, które obejmują wszystkie nowe obowiązki informacyjne, które mamy wobec Ciebie jako administrator Twoich danych osobowych. Dowiesz się z niej m.in. jakie nowe prawa Ci przysługują, a także jak wykorzystujemy oraz chronimy Twoje dane. Ok, wszystko jasne!

Instruktor

Uniforma

Temat warsztatów: „Wykorzystanie technik 3D w identyfikacji wizualnej.”
Termin: 8 czerwca, piątek, 15:00-20:00
Miejsce: Concordia Design
Koszt: 150 zł

Wymagania: „Podstawowe umiejętności modelowania, teksturowania, oświetlenia w Cinema 4D oraz własny komputer z zainstalowanym Cinema 4D wersja R15 lub wyższa”

Obrazy w technice 3D przykuwają uwagę swoją atrakcyjnością. Wymagają jednak zaawansowanej wiedzy, przez co artysta specjalizujący się w tej dziedzinie, rzadko ma szansę pracować nad szerszym kontekstem. A właśnie kiedy 3D jest tylko częścią większej całości, na przykład identyfikacji wizualnej i przeplata się z innymi jej elementami i typografią - to jest moment w którym zaczyna się prawdziwa zabawa!

Uczestnicy dowiedzą się jak używać 3D jednocześnie próbując sprostać wymaganiom jakie stawiają przed twórcą zasady tworzenia identyfikacji czy szacunek do sztuki plakatu. Będziemy uważać, żeby atrakcyjność tej techniki nie przyćmiła tego co najważniejsze w identyfikacji: siły przekazu treści. Ale mając to na względzie, przez 5 godzin mamy się dobrze bawić, wymyślać, tworzyć i wymieniać się energią!

Uniforma to założone przez Michała Mierzwę w 2007 poznańskie studio projektowe, które koncentruje się na tworzeniu unikatowych identyfikacji wizualnych przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań. Poza kierowaniem Uniformy, Michał tworzy autorskie wizualizacje do muzyki na żywo, z którymi występował już w całej Polsce i poza jej granicami. Przez lata, równolegle z działalnością projektową, współtworzył szereg inicjatyw kulturalnych i festiwali, co wpłynęło na profil jego studia, jako mocno związanego i inspirowanego kulturą. Autor dwóch z rzędu identyfikacji telewizyjnych dla TVP Kultura. Twórca wizerunku dla takich festiwali jak Short Waves, Transvizualia, Artloop, czy Cudawianki.

www.uniforma.pl